BanLore

Ochutnejte exotické druhy banánů.

O nás

Jsme rodinná firma, založena roku 2004.
Díky naší nové technologii DryFrost můžete ochutnat odrůdy, které dříve nebylo možné dovážet.
Naše firma je založena na zásadách excelence, kvality a udržitelnosti. Spolupracujeme pouze s renomovanými producenty banánů, kteří dodržují nejpřísnější standardy zemědělské praxe a udržitelného rozvoje.
Sledujeme celý proces od pěstování a sklizně až po distribuci, abychom zajistili, že každý kus ovoce splňuje naše přísné normy kvality a čerstvosti.

Odrůdy

...

Cavendish

Banány této odrůdy jsou nejznámější na světě, tvoří téměř polovinu světové produkce dezertních banánů a naprostá většina z nich je zapojena do světového obchodu. To vše díky tomu, že banány Cavendish mají vynikající chuť, dobře se skladují a přepravují a jsou také odolné vůči chorobám.

...

Musa Ae Ae

Musa ae ae je považována za geneticky vzácnou odrůdu banánu, která v přírodě přirozeně vzniká. Plody Musa ae ae mají jemnou a sladkou chuť, která se liší od běžných banánů. Mají také delší délku než průměrné banány a jsou bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu.

...

Rhino horn

Plody mají zpravidla zakřivený tvar, který se zužuje směrem ke konci, připomínající samotný roh nosorožce. Co se týče chuti, banány Rhino Horn mají sladkou a jemnou chuť, která je podobná ostatním odrůdám banánů. Jsou bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu. Vzhledem ke svému tvaru představují zajímavý a exotický prvek ve stolování a zdobí různé druhy jídel a nápojů.

...

Seňorita banán

Señorita je středně velký banán s hladkou a lesklou slupkou žlutozelené barvy, která postupně dozrává do jasně žlutého odstínu. Chuť banánů Señorita je výrazně sladká a krémová s mírně kyselými tóny, což je činí oblíbenou volbou pro konzumaci syrových nebo použití při pečení a vaření.

Adresa


Spořilov 141 00, Praha 4

Email


BL@BanLore.cz

Telefon


+420 722 900 291