Banana Paradise


To jsou banány z nejkrásnějších koutů světa

Zjisti více!

O nás


Vítejte na stránkách Banana Paradise - vašeho spolehlivého partnera pro čerstvé a chutné banány přímo z tropů! Jsme hrdí na to, že jsme jedni z předních dodavatelů čerstvých banánů do Evropy, a rádi bychom vás přivítali v našem tropickém dovozním dobrodružství.

Naše firma je založena na zásadách kvality, spolehlivosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí, což nás činí vaším ideálním partnerem pro dovážení banánů. Dovážíme ze všech koutů světa - z Mexika, Filipín, Ekvádoru, Indie, Brazílie a Indonésie. S naším týmem zkušených profesionálů a pečlivě vybraných dodavatelů pracujeme neustále na tom, aby naše banány byly nejen nejčerstvější a nejchutnější, ale také aby byly pěstovány s maximálním ohledem na životní prostředí a udržitelnost.

Díky naší vášnivé oddanosti kvalitě a inovacím jsme se stali synonymem pro spolehlivost a šetrnost v oboru dovozu banánů. Připojte se k nám a objevte rozmanitost a exotiku, kterou přinášíme přímo k vám domů. S Banana Paradise se vaše chuťové pohárky rozhodně rozzáří!

Naše služby

Naše nabídka služeb


Vysoká kvalita

Dovážíme pouze banány nejvyšší kvality přímo z tropů, abychom zajistili nejčerstvější a nejlahodnější chuť pro naše zákazníky.

Doprava

Zajišťujeme dodávku banánů do většiny prodejen po celé České republice.

Pravidelné aktualizace a nabídky

Pravidelně naše zákazníky informujeme o novinkách, speciálních nabídkách a sezónních produktech prostřednictvím newsletterů nebo webových aktualizací.

Poradenské služby

Poskytujeme informace o produktech, jako je původ banánů, způsoby jejich skladování, optimální způsoby přípravy a servírování.

Místa, odkud dovážíme Vaše vybrané banány

Kontaktuj nás


Máte nějaké dotazy či připomínky? Neváhejte nás kontaktovat!

A name is required.
An email is required.
Email is not valid.
A phone number is required.
A message is required.
Form submission successful!
To activate this form, sign up at
https://startbootstrap.com/solution/contact-forms
Error sending message!
+420 576 349 524
Copyright © 2024 - Banana Paradise, Bootstrap, Leaflet

Online je tu 0 lidí!

Za posledních 24 hodin tu bylo 0 lidí!