Banánový expres

FIND YOUR INNER BANANA

🫡O nás🫡

Vítejte na stránkách Banánového expresu - tam, kde se zábava setkává s banánovými podniky! Jsme jako jízda na horské dráze, jen s více vitamíny! Banánový expres není jen obyčejná firma. Jsme kreativní směsí šílených myšlenek a vášnivé lásky k banánům. Každý den se snažíme přinést úsměv na tváře našich zákazníků, a to nejen díky našim banánovým lahůdkám.

Jsme skupina nadšených banánových nadšenců, kteří věří, že život je jako banán - někdy je přímý, jindy trochu křivolaký, ale vždy plný potěšení. Naše firma je tady, abychom vám připomněli, že každý den by měl být jako sladká jízda na našem Banánovém expresu.

Jsme Banánový expres - a jsme tu pro vás, abychom vaše dny udělali o něco veselejšími, a vaše chuťové buňky šťastnými!🍌Naše produkty🍌

Níže naleznete výběr z našich nejlepších kousků, které jsou vám u nás k dispozici. Pokud by jste měli zájem. Stačí pro "surfovat" naši stránkou níže a můžete si o ně napsat.

Klenot karnevalu v Rio de Janeiro

🎇Karnevalový banán - Samba🎇

Tento banán tančí samba na vašem jazyku a rozvíří vaše chuťové pohárky exotickými rytmickými tóny. Je tak svěží, že byste si mysleli, že právě přijel z karnevalu! Původem banánu je Brazílie.

Pozn. Na obrázku je vidět i jiné konkureční ovoce, které mělo zájem se nafotit s naším banánem. Vás jako nakupující nabádáme, aby jste ho ignorovali a nevšímali si ho.

Oblíbená pochoutka nejen v Polsku

🫶TTB aka Tropický Twist Banán🫶

Tento banán je jako velký relax v Babylonu, jak by citovali místní "Ja man Babylon Here we come." Jeho sladká a zajímavá chuť se kroutí na vašem jazyku, jako většina kaváren z této země. Banán je původem z Jamajky.

Těchto banánů se nebudete moci nabažit😉

🌿Pablo Banán🌿

Exkluzivní a dostupný pouze pro nakupující z řetězců Lidl. Akce je časově omezená, dokud nedorazí protidrogový nebo se neztratí na jiném nelegálním trhu. Tyto banány pocházejí z Kolumbie a je to fakt síla.

Pozn. Tyto banány jsou vysoce návykové a ani nevím jestli je můžřeme prodávat legálně.

🗺️Odkud dovážíme a kde nás najdeš🗺️

📮Napiš nám !!📮

🪬Najdi svůj vnitřní banán🪬